Fotel młodzieżowy DINGO popiel-czarny

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni roboczych
Cena: 160,00 zł 160.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Halmar

Opis

Fotel Dingo wyposażony jest w mechanizm podstawowy. Regulacja odbywa się za pomocą dźwigni wysokości krzesła. Oparcie jest dobrze wyprofilowane i wykonane jest z siatki, a siedzisko z tkaniny membranowej. Bardzo wygodny i przewiewny fotel biurowy idealnie sprawdzi się w gorące dni.

Wymiary: 41/56/86÷98 cm

Materiał: tkanina membranowa / siatka

Kolor: szaro-czarny

 

Nowoczesny design

Łatwy montaż

Czytelna instrukcja montażu

Gwarancja producenta 12 miesięcy

Meble nowe, zapakowane w paczkach wraz z instrukcją samodzielnego montażu.

Pamiętaj to ważne: Sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostawcy. W przypadku uszkodzenia, niezbędne jest sporządzenie w momencie dostawy protokołu szkody w obecności dostawcy. Tylko na podstawie spisanego protokołu szkody możemy uwzględnić reklamacje powstałe w wyniku uszkodzeń w transporcie.

- Przy odbiorze należy rzetelnie sprawdzić przesyłkę,

- Jeżeli stwierdzono jakiekolwiek uszkodzenie opakowania przesyłki, należy spisać protokół szkody w obecności kuriera i przesłać mailem lub faksem do sprzedającego,

- Jeżeli przy odbiorze opakowanie nie było uszkodzone a po otwarciu stwierdzono uszkodzenie zawartości, które wygląda na uszkodzenie w transporcie, każdy kupujący ma prawo do zgłoszenia szkody ukrytej w terminie do 2 dni od daty odbioru przesyłki,

- Szkody tej nie może zgłosić nadawca towaru,

- W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Elementy dekoracyjne widoczne na zdjęciach nie są przedmiotem aukcji.

Wybarwienia produktów na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić w rzeczywistości. Wynika to z indywidualnych ustawień monitora i cyfrowej obróbki zdjęć.

Wysyłki realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Koniecznie należy sprawdzić przesyłkę jak najszybciej po dostawie lub najlepiej w momencie dostawy, jeżeli przesyłka jest uszkodzona należy spisać protokół szody z kurierem.

Art. 76 prawa przewozowego – wygaśnięcie roszczeń

Zgodnie z art. 76 prawa przewozowego:

„przyjęcie przesyłki przez uprawnionego bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia, chyba że:

1) szkodę stwierdzono protokolarnie przed przyjęciem przesyłki przez uprawnionego;

2) zaniechano takiego stwierdzenia z winy przewoźnika;

3) ubytek lub uszkodzenie wynikło z winy umyślnej lub rażącego niedbalstwa przewoźnika;

4) szkodę niedającą się z zewnątrz zauważyć uprawniony stwierdził po przyjęciu przesyłki i w terminie 7 dni zażądał ustalenia jej stanu oraz udowodnił, że szkoda powstała w czasie między przyjęciem przesyłki do przewozu a jej wydaniem.”

Z powyższego przepisu wynika domniemanie, że przewóz został wykonany przez przewoźnika prawidłowo, jeżeli przesyłka została przyjęta przez uprawnionego.

Przy analizie przedmiotowego przepisu należy wziąć pod uwagę przepis art. 74 prawa przewozowego dotyczącego ustalenia stanu przesyłki i należy zaznaczyć, że podstawową formą stwierdzenia szkody w przesyłce jest protokół szkodowy. Protokół stanowi również potwierdzenie zgłoszenia przez osobę uprawnioną zastrzeżeń co do jej stanu.

Z powyższego przepisu wynika, że domniemanie faktyczne prawidłowego wykonania zadania przewozowego zostaje obalone, w przypadku uprawdopodobnienia chociażby jednej z czterech wymienionych w przepisie okoliczności.

W tym miejscu należy jeszcze zwrócić uwagę na treść przepisu zawartego w art. 791 §1 kodeksu cywilnego, gdzie warunkiem koniecznym do uznania za prawidłowe wykonanie przewozu, jest zapłata należności przewoźnika. Inny jest jednak zakres okoliczności, w których nie dochodzi do wygaśnięcia roszczeń.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl